تماس با ما: 09126100075 - 09123644845

مزایای خرید باغ ویلا در شهریار و ملارد و اطراف تهران

تاریخ انتشار: 1400/07/19

تعداد بازدید: 12

به گزارش بازرگانی خبرگذاری ، پیشرفت بشر در کنار تمام مزایایش سبک زندگی را به سمت صنعتی شدن میبرد و روز به روز از طبیعت فاصله می‌گیرد. مردم شهر تهران نیز به واسطه جمعیت بالا، کارخانه‌های صنعتی و وسایل نقلیه‌های غیر استاندارد از آلودگی هوای این شهر رنج می‌برند.

با کمی مطالعه در مبحث روانشناسی محیط متوجه خواهیم شد که پارامترهای فیزیکی همچون نوع طراحی محیط اطراف، میزان فضای سبز و ..... بر رفتار انسان تاثیر ویژه‌ای دارند. هر فردی در دنیا به ۲ تا ۴ متر مربع فضای سبز نیاز دارد تا با کمبود اکسیژن و مشکلات جسمی و روانی رو به رو نشود، پس وجود فضای سبز در محل زندگی امری ضروری محسوب می‌شود.

شهریار و ملارد به واسطه طبیعت زیبا و دلنشین به تفرجگاه مناسبی برای پایتخت نشینان تبدیل شده‌اند. در سال‌های اخیر ساخت باغ ویلاهای بسیار لوکس در این مناطق بسیار رواج پیدا کرده زیرا مردم از نقش بسیار پر رنگ فضای سبز بر سلامت جسم و روح آگاه شده‌اند. زندگی در میان طبیعت با برخورداری از امکانات شهری و رفاهی، در مناطق اطراف تهران مانند شهریار و ملارد، ممکن است.

باغ ویلاهای ساخته شده در این مناطق از امکانات بسیار بالایی برخوردار هستند. محوطه سازی‌های فوق العاده زیبا با استفاده از درختان مثمر میوه و زینتی که علاوه بر مفید بودن نمای بسیار زیبایی را ایجاد کرده‌اند. نورپردازی‌های صورت گرفته، مهندسی شده و حرفه‌ای هستند و مهمانی‌های خانوادگی شبانه را با شکوه‌تر خواهد کرد.

استخرهای مجهز، آلاچیق، زمین بازی و امکانات رفاهی و شهری از دیگر مزایای باغ ویلا در شهریار و اطراف تهران هستند. امنیت از مهم‌ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد زیرا بیشتر باغ ویلاها در این مناطق در روزهای عادی سال، خالی از سکنه هستند و باید به امنیت آنها توجه ویژه‌ای داشت.

بزرگترین مزیت خرید باغ ویلا کم بودن فاصله این مناطق از شهر تهران است. فاصله ۳۰ کیلومتری شهریار از شهر تهران و آب و هوای فوق العاده این شهرستان، بیشتر ویلاداران در شمال کشور را مجاب کرده تا تفرجگاه خود را از مسافت‌های طولانی و ترافیک‌های غیر قابل تحمل به شهرستان‌های اطراف تهران تغییر دهند.

رعایت استانداردهای لازم در ساخت باغ ویلاهای واقع در شهریار و ملارد نیز در این زمینه بی‌تاثیر نیست. در سال‌های اخیر شاهد ساخت باغ ویلاهای لوکس و زیبا و قابل قیاس با باغ ویلاهای خارج از کشور بوده‌ایم که پایتخت نشینان را برای خرید باغ ویلا به شهریار و ملارد کشانده است. در نهایت باید گفت که داشتن باغ ویلا در شهرستان‌های اطراف تهران هم به سلامت جسم و روح کمک خواهد کرد و هم شما را از ترافیک‌های وحشتناک مسیر شمال در روزهای تعطیل نجات خواهد داد.

مشاورین املاک پدر بعد از سال‌ها فعالیت در زمینه فروش و خرید باغ ویلا در شهریار و ملارد و همچنین منطقه زیبا و سرسبز محمدشهر، با کادری مجرب و قابل اعتماد ما با تکیه بر برندی به نام املاک بهار که شناخته شده‌ترین و قدیمی‌ترین مشاور املاک منطقه هستند، خریداران و یا فروشندگان باغ ویلاها را بر آن می‌دارد تا با خیالی آسوده و خاطری جمع معامله خود را با طی مراحل قانونی به ثبت برسانند.