تماس با ما: 09126100075 - 09123644845

دیزاین، طراحی و تزئین باغ

تاریخ انتشار: 1400/08/13

تعداد بازدید: 52

دیزاین، طراحی و تزئین باغ

دیزاین، طراحی و تزئین باغ بعد از خرید باغ یا خرید باغ ویلا یا در نوسازی و بازسازیِ خانه باغ‌ها کاری مهم، ظریف و حساس است. تزئین باغ با آرایش چمن ها، ساختن رنگین کمانی زیبا با کاشتِ ردیفیِ گل‌های رنگین، کلاسیک کردن فضایِ باغ و ایجاد شکوه با سنگفرش کردن ورودیِ ساختمانِ باغ همراه با نصب آب نمایی شکیل، زیبا و سنگی، نصب آلاچیق هایِ سقف پوشالی، نیمکت‌های چوبی و چراغ هایِ فانوسی پایه بلند، ساخت حوضچه‌های زیبا و فواره‌های خوش نقش همراه با نورپردازی هایِ رؤیایی… هرکدام به نوعی فضای باغ شما را دلنشین و روح افزا خواهند نمود.

 

تزیین باغ و باغچه-آریوملک-خرید باغ در شهریار-خرید باغ در ملارد

خرید باغ و خرید باغ ویلا

  بعد از خرید باغ و خرید باغ ویلا، با طراح دکوراسیونِ باغ برای تزئین باغ خود مشورت کنید؛ با ایده‌های خلاقانه می‌توانید تزئین باغ خود را به زیباترین شکل ممکن و با کمترین هزینه‌ها انجام دهید. از تنه‌های بی مصرف درختان می‌توانید نیمکت‌های زیبا و طبیعیِ باغ، آب نماهایِ تزئینیِ چوبی، انواعِ مجسمه برای دورتادور باغ و…  را با دستان خود بسازید. برای تزئین باغ می‌توانید راه پله هایِ سنگیِ تراش خورده ای ایجاد کنید و در دو طرفِ پله‌ها انبوهِ سبزه‌ها و گل‌های رنگین را بکارید و نورپردازی هایِ جذاب را در نزدیکی استخرِ باغ اجرا نمایید. ساختِ برکه‌های کوچکِ مصنوعی با برگ هایی بزرگ بر سطحشان یا آبشارهای تزئینی، فضای باغ شما را هرچه بیشتر به طبیعت نزدیک خواهد نمود.

گل کاری در تزئین باغ-آریو ملک-خرید باغ در شهریار

دکوراسیون ویلا و تزئین باغ…

  در دکوراسیون ویلا و تزئین باغ ویلاها کف پوش، نوع پوشش گیاهی و درختان بسیار پر اهمیت است؛ موزاییک‌های چمنی یا موزاییک هایِ سنگی گزینه هایی عالی برای کف سازیِ باغِ ویلا می‌باشند. برای اجرای گل کاری هایِ جذاب، کاشت درختان میوه یا درختان تزئینی، از باغبان هایِ حرفه ای کمک بگیرید زیرا پوشش‌های خاص گیاهی به فضای ویلا و باغِ شما جادو و جذابیت می‌بخشند و دکوراسیون ویلا را سرشار از رنگ و آرامش خواهند کرد. مبلمان‌ها و میزُ صندلی‌های چوبی، حصیری یا رنگیِ مخصوص فضاهای باز، در باغ یا حیاط ویلا، فضای ویلا را برای استراحتی شیرین و جانانه مهیا می‌کنند و جلوه‌ی خاصی به باغِ شما می‌بخشند.

 

خرید باغ در شهریار و تزئین باغ…

  شهریار مکانی عالی برای خرید باغ و ویلاست؛ بعد از خرید باغ در شهریار با ایده‌های جذاب می‌توانید به تزئین باغ خود بپردازید و آن را بر اساس سلیقه‌ی خود دکور کنید. عکس هایِ قبل و بعد باغ‌ها و فضاهای مختلف را بعد از اعمالِ دکوراسیون و زیباسازی شما را گیج و مبهوت می‌کنند؛ برایِ ایجادِ تغییر و زیباییِ مبهوت کننده در باغ خود، بعد از خرید باغ در شهریار، عکسِ باغ‌های طراحی شده را ببینید و ایده بگیرید. جزئیات ظریف را در باغ خود فراموش نکنید و از کوسن‌های رنگی، باکس‌های کوچک گل، نصب هاموک در جایی دنج از باغ، گلدان‌های کوچک و رنگین، نصب نرده هایی با رنگ‌های جذاب سرخابی، نارنجی، قرمز برای گیاهان بالارونده با گل هایِ سفید، نصب طبقه‌های چوبی در دیوارِ باغ‌ها برای قرار دادن وسایل تزئینی، قفس‌های پرندگان و… برای تزئین باغ و دکوراسیون ویلا غافل نشوید. فضاهایی از باغ را با وسایلی زیبا سرشار از رنگ‌های مکمل کنید و از تماشایِ بازیِ نورهای خورشید بر رنگ‌ها آرامش، لذت و سرزندگی بگیرید.